Plán na 10.8. a 11.8. 2017

Čtvrtek 10.8. – Regenerace

Vzhledem k náročnému programu posledních dnů a k nahuštěným utkáním v úvodu sezóny volíme tento den místo klasického tréninku jako regenerační.

Proběhne od 15:00 do 16:00 hod v areálu Družstevní 21 v Brně – Řečkovicích. Sraz ve 14:30 hod.

Představujeme si kombinaci klasického rehabilitačního plavání, vířivky a infra místnosti (prohřívání unavených svalů, rychlejší regenerace). Mimoto můžou kluci ve vodě blbnout s míčem a podobnými pomůckami (míče vlastní). Nesmí se skákat (mělký bazén) a běhat po mokrých dlaždicích! Ostatně skákání a běhání není ani náplní regeneračního pocesu.

Sebou plavky a 2 (slovy dva) ručníky. Před vstupem do infra místnosti je nutno utřít se do sucha a v ní sedět na dalším, suchém ručníku.

Vstup: 100,- Kč (vybere nejpozději ve čtvrtek před zahájením vedoucí týmu).

 

Pátek 11.8. – Nohejbal + brigáda

Akce začne v 16:00 hod v Popovicích, kluci budou střídavě natírat stoly a lavičky a střídavě hrát nohejbal. Takže sebou oblečení adekvátní předpokládané činnosti (takové, které pocákáno barvou nezpůsobí rodinný rozvrat) a doporučuju pracovní rukavice, a současně obuv, vhodnou ke vstupu na antukový kurt. Pro účastníky červnové dokopné je akce povinná! Pro ostatní dobrovolná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.