Report z turnaje v Rousínově

Halový turnaj

Rousínov, 18.2.2017

 Poslední halový turnaj sezóny jsme odehráli v Rousínově. Krásná hala, 7 účastníků, 6 utkání po 19 minutách – dobrá prověrka.

Sparta Brno – RAFK Rajhrad 7:0

Rozcvička se starým známým soupeřem byla jednoznačná, přestože naše hra na počátku vykazovala určité známky nervozity.

Sparta Brno – Tatran Kohoutovice 8:0

Po týdnu znovu Kohouti, snažili se hrát otevřenou partii, ale naše kombinace slavily úspěch.

 Sparta Brno – Sigma Olomouc U13 4:0

Výborné utkání, hrané ve vysokém tempu, bylo první pořádnou prověrkou dne. Malí Sigmáčci nás řádně provětrali, ale rok věkového rozdílu se (naštěstí) projevil.

 Sparta Brno – 1. SC Znojmo „A“ 3:0

Také další utkání bylo vyrovnané, rychlé a tvrdé, první branka nám dodala sebevědomí a v závěru při riskantní hře soupeře jsme dalšími góly potvrdili zasloužené vítězství.

Sparta Brno – Agropo Zvončín 11:1

Slovenským hostům jsme příliš vlídnou tvář neukázali, nepolevili jsme v tempu a pěknými akcemi utkání rozhodli. Ovšem v koncovce jsme vymýšleli komplikované kraviny, jinak muselo být vítězství vyšší.

Sparta Brno – 1. SC Znojmo „B“ 8:0

V posledním utkání nás čekal slabší výběr Znojma. Udrželi jsme tempo a styl hry navzdory únavě, a to nám přineslo úspěch.

Turnaj jsme velmi dobře zvládli a zaslouženě si odnesli medaile a pohár za 1. místo.

Slovo trenéra: „Všichni kluci, kteří byli nominováni, turnaj velmi poctivě odpracovali a to se projevilo na výkonech i výsledcích. Těžké zápasy se Sigmou a Znojmem „A“ zvládli, slabší soupeře nepodcenili. Jediná inkasovaná branka v 6 utkáních (přes celou halu do prázdné, když se Štěpán zapomněl v útoku) svědčí o zodpovědném počínání směrem dozadu, 41 nastřílených gólů není úplně špatná bilance, ale i dnes jsme dokázali zavraždit řadu tutovek.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.