Report z Hustopeč

Halový turnaj

Hustopeče, 12.2.2017

 Tentokrát jsme zavítali do Hustopečí, odkud pochází početná skupina našich hráčů, takže ti se tam mohli cítit jako doma. Turnaj byl pro starší žáky, tedy r. 2002 a mladší, 6 týmů se utkalo každý s každým.

Sparta Brno – Tatran St. Lískovec 5:1

Vstup do turnaje jsme zvládli v pohodě, po pěkných kombinacích jsme dávali branky a záhy nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo bude brát body.

Sparta Brno – FC Hustopeče st. 4:2

Do druhého utkání jsme nastoupili jako mistři světa, kteří mají dovolenou a jdou si na pláži začutat s místními kluky. Zato domácí posnídali syrové maso, vletěli na nás ze všech sil a kousali. Naštěstí se našlo několik kluků, kteří se probrali z letargie a nedovolili překvapení.

 Sparta Brno – Tatran Kohoutovice 5:1

Poučeni jsme do utkání s Kohouty vstoupili zodpovědněji, což se projevilo na hře i výsledku.

Sparta Brno – FC Hustopeče ml. 8:0

Proti mladším žákům pořádajícího klubu jsme hráli preventivně na 3 doteky, což mělo za následek slušný pohyb hráčů i míče, který jsme soupeři prakticky nepůjčili.

Sparta Brno – FK Blučina 3:2

Do posledního utkání jsme bohužel opět vstoupili laxně a liknavě, čehož Blučina 2x využila k získání náskoku. Ten pak zuby nehty bránila všemi prostředky a byla blízko senzaci. Ještě 2 minuty před koncem jsme prohrávali, naštěstí těch pár bojovníků v týmu vyvinulo drtivý tlak, který vedl k otočení výsledku.

Turnajem jsme prošli výsledkově bez ztráty kytičky a podle očekávání získali prvenství. nicméně výkony měly kolísavou úroveň, lepší soupeři by nás v některých případech rozcupovali.

Slovo trenéra: „Turnaj měl posloužit jako nácvik útočných kombinací a jako relax pro hráče v jednotvárné zimní přípravě. Zřetelně ukázal diferenci výkonosti našich hráčů – někteří jsou skutečně na ligové úrovni, na hřišti byli viditelní až dominantní, zatímco jiní měli problémy i s týmy od KP níž.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.