Nominace + Info

sobotu 28.1.2017 sehrajeme přípravný miniturnájek (soupeři Slovácko a lídr KP Kyjov) v krásné hale v Hluku (okres UH, 83 km).Sraz: 8:30 u haly.Nominace: všichni bojeschopní hráči (stavíme 2 týmy).Doprava auty, je třeba, aby se rodiče mezi sebou domluvili. Trenér může případně vzít 3 – 4 kluky, záleží na domluvě, kdo dřív přijde…

  • A trenéra by ještě zajímalo, proč se dnes bez jakékoliv omluvy nezúčastnili tréninku někteří hráči – konkrétně Dymo Džupeňuk či Štěpán Mozga.
  • Příští víkend jsou v plánu 2 utkání na velkém hřišti. Dost se to zkomplikovalo tím přesunutým lyžákem Bednářky, takže představa je taková, že Bednářka by hrála prioritně v sobotu, ostatní prioritně v neděli s tím, že kdo nemá problém, může hrát obě utkání (popř. to doplníme r. 2004). Ale pokud někdo máte fakt problém se zúčastnit obou akcí, dejte vědět co nejrychleji, ať víme, kolik hráčů si máme půjčit.
  • Přikládám aktualizovanou termínovku.

Trenér   🙂

Ještě jedna věc, je začátek roku a blíží se termín odevzdání příspěvků FAČR. Částka na každého hráče je 100,- Kč. Od soboty 28.1.2017 budu vybírat.

Děkuji moc  za spolupráci Monika 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.