Report z MU 22.10.2016

Sparta Brno – FŠ Třebíč 10:0 (5:0)

Před zápasem se ukázalo sluníčko, terén byl na aktuální roční dobu taky poměrně slušný, prostě vládly dobré fotbalové podmínky.
Tentokrát jsme nic nepodcenili a – světe zboř se – pro jednou jsme konečně neinkasovali jako první. Naopak, uklidnění rychlou Štěpovou brankou jsme nabrali sebedůvěru a ovládli hřiště. Hráli jsme vysunutý presink, odebírali hostům míče už v blízkosti jejich branky a vytvářeli si spoustu šancí, z nichž část i skončila gólem. Ačkoliv jsme hře dominovali, neodpustili jsme si opět podcenění asi dvou protiútoků a dopřáli soupeři příležitosti, které ovšem nevyužil, ovšem silnější soupeř by nejspíš trestal.
Ani po přestávce se hra nezměnila, naši dominanci nenarušilo ani mohutné prostřídání, naopak byla vidět chuť na další branky. Naše vůle a neustálá snaha byla v průběhu druhého poločasu postupně odměňována dalšími góly, o které se konečně taky podělilo více kluků. Soupeř neměl již sil na nějaké ohrožování naší svatyně, takže si po libosti řádně zaútočili i obránci.
Dnešní výkon – asi nejpřesvědčivější v dosavadním průběhu sezóny – přinesl naprosto zasloužené body a rovněž vylepšení skóre.

Slovo trenéra: „Dnes se mi hodnotí velice dobře. Takhle nějak bych si to představoval – utkání si užili všichni aktéři, hráči, realizační tým i rodičovsky fanclub. Zapojil se maximální možná počet kluků, všichni se podíleli na pěkných fotbalových akcích a mnoho i na vstřelených brankách. Ovšem šancí bylo opět mnohem více, ale nejsme ještě tak produktivní, abychom proměňovali vyšší procento gólovek.“

Nejlepší náš hráč utkání: David Večeřa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.