Report z MU 29.9.2016

MFK Vyškov – Sparta Brno 1:3 (1:2)

Před utkáním byl Vyškov v tabulce o bod před námi, těžko bychom si mohli myslet, že jsme favorité.
Na hřišti jsme však působili fotbalovějším dojmem. Drželi jsme se na míči, kombinovali a snažili se něco vymyslet. Domácí preferovali dlouhé nákopy, tudíž nám přenechali střed hřiště a měli jsme na hru dostatek prostoru. Bohužel opět jsme podcenili jeden dlouhý nákop, který přeletěl naši obranu, a urostlý útočník Vyškova otevřel skóre. Pokračovali jsme nezlomeni v nátlakové hře a odměnou nám byly 2 góly, znamenající obrat. Mimo branky jsme opět neproměnili některé šance, mj. trefili břevno. Nutno však říci, že i Jirka musel 1x vytáhnout skvělý zákrok.
Brzy po přestávce jsme přidali pojišťující branku a uklidněni dál hráli svoji hru. Přišly i stoprocentní šance, ale Dymo či Havi nedokázali skórovat, 1x zazvonil míč na tyč. Vzadu jsme již hráli zodpovědně a nepouštěli soupeře do brejků, takže do konce utkání už se nic podstatného nepřihodilo.
Výkon zaznamenal mírné zlepšení, výhra je zaslouženou odměnou.

Slovo trenéra: „Především musím říct, že kluci utkání poctivě odpracovali. Hra byla ještě místy dost komplikovaná, někteří hráči zbytečně tahali míč a brzdili akce, přesto jsme díky lepšímu pohybu a náběhům vyprodukovali několik pěkných fotbalových akcí, na které se dalo koukat. I když se některým jedincům hra příliš nedařila, všichni se snažili a makali, což v této soutěži povětšinou stačí k úspěšnému výsledku.“

Nejlepší náš hráč utkání: Ondřej Drahoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.