Report z MU v sobotu 27.8.2016

Sparta Brno – FK Hodonín 2:1 (1:1)

 Ve 4. kole jsme hostili další dosud neporažený tým, FK Hodonín.

Začali jsme po našem, aktivní nátlakovou hrou jsme si vynutili převahu a začaly se rodit šance, po jedné pěkné akci jsme se dostali do zaslouženého vedení. Jenže jsme opět kupili chyby v obranné činnosti, několikrát toho hosté využili k brejkům, z nichž jeden proměnili a tak se do šaten šlo za nerozhodného stavu.

Po domluvě v kabině jsme do druhého poločasu vstoupili odhodláni strhnout vítězství na naši stranu. Opět jsme měli mnohem více ze hry a hlavně – začali jsme hrát vzadu zodpovědně, takže jsme soupeře už do vážnější šance nepustili. Jenže nás dostihla stará bolest, koncovka – zazdili jsme několik tutovek, 2x orazítkovali břevno, ale nakonec se nám díky poctivému a usilovnému snažení podařilo asi 10 minut před koncem přece jenom dotlačit ten kulatý nesmysl do hodonínské sítě.

Dřina tedy byla odměněna vítězstvím. Málem už jsme zapomněli, jak zní vítězný pokřik.

Slovo trenéra: „Vítězství bylo naprosto zasloužené, ale provázené zbytečným stresováním. Díky defenzivním chybám v první půli a spalování šancí ve druhé jsme si z toho udělali drama. Ne všem klukům se hra dařila, ale kompenzovali to bojovností, z tohoto pohledu je dobře, že se odměnili úspěchem. Navíc někteří další kluci předvedli zajímavé výkony odpoledne v „B“ týmu, což chceme opět zohlednit v nominaci na Třebíč.“

Nejlepší náš hráč utkání: Simon Vantuch

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.