Report z MU 24. 8. 2016

Sparta Brno – 1. SC Znojmo 2:3 (2:1)

 Ve 3. kole k nám zavítal silný a respekt budící protivník, který v uplynulých 2 utkáních nastřílel 33 branek a vede tabulku.

Vsadili jsme na bojovnost a od začátku jsme měli mírně navrch. A když jsme šli po pěkné akci do vedení, ještě nás to nakoplo a posílilo. Bohužel jsme se opět nevyvarovali tradiční minely v rozehrávce a povolili hostům vyrovnat, což je nabudilo. Do konce poločasu to byla vyrovnaná partie, v závěru se nám podařilo potrestat chybu protivníka a opět strhnout vedení na naši stranu.

I po přestávce pokračoval rychlý a bojovný výkon z obou stran, drželi jsme vedení a měli několik příležitostí je pojistit, leč nestalo se. A přišla závěrečná pětiminutovka, kdy do té doby bezradné Znojmo utkání dvěma slepenými góly otočilo, a to opět po sérii našich chyb při defenzivní činnosti, Naše nekoncentrovanost mohla pramenit i z únavy, což ale na smutném rezultátu nic nemění.

Slovo trenéra: „Velmi kvalitní utkání – hrálo se ve vysokém tempu, tvrdě (ne záludně) a na obou stranách nechyběla jistá kvalita. Za přístup k utkání, bojovnost a obětavost si kluci zasloužili odměnu v podobě nějakého toho bodíku, ale srážejí nás chyby. Nebylo jich mnoho, ovšem soupeř typu Znojmo je dokáže potrestat. Snad si kluci přenesou odhodlání i do dalších utkání.“

Nejlepší náš hráč utkání: Tomáš Kovařík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.