Archiv pro měsíc: Září 2017

Nominace na víkend

Sobota  30.9.2017 v  10.00 hod.
Sparta Brno – Havlíčkův Brod
Sraz v 9.00 hod. na Spartě

Nominace : Broskva, Havelka, Chrápavý, Kouřil, Kovařík, Mládek, Novák, Prokeš, Richter, Rožinský, Růžička, Sáček, Vantuch, Večeřa, Vlček z 04

 Neděle 1.10.2017 v 9.00 hod.
 FC Sparta Brno B – FC Dosta Bystrc
Sraz v 8.00 hod. na Spartě

 Nominace : Balajka, Bulant, Grabec, Kern, Richter, Včelík

    

Report MFK Vyškov – Sparta Brno

Středa, 10.9.2017
MFK Vyškov – Sparta Brno 2:2 (2:1)

Do Vyškova jsme odjížděli s odhodláním odčinit předchozí domácí nezdar.
Jenže utkání začalo tak, jak to minulé skončilo – hráli jsme pomalu, staticky a dělali chyby. A soupeř trestal, po necelé čtvrthodince vedl 2:0. Teprve až nám teklo do bot, přidali jsme trošku bojovnosti a nasazení, získali herní převahu a začali usilovat o obrat. Jenže řemen nejde nahodit tak snadno – tlačili jsme sice, ale finální fáze byla nepřesná a nedůrazná. Nakonec jsme dotlačili do sítě kontaktní branku a ještě do poločasu jsme mohli přinejmenším vyrovnat, ale spalovali jsme vyložené šance.
Po pauze jsme pokračovali v tlaku, měli další tutovky a nakonec se nám podařilo i vyrovnat. Zbývala spousta času, jenže nás stále zrazovala koncovka. Ani zblízka jsme netrefovali zařízení. Domácí se občas pokoušeli o nějaké brejky, hlavně ale drželi plichtu, my neměli síly na nějaký drtivý závěrečný nápor, takže se zrodila další plichta.

Slovo trenéra: „Dvakrát po sobě 2:2 s Vyškovem, to už nelze nazývat náhodou. Kluci nemají optimální formu, převaha, kterou jsme si po zpackaném začátku vytvořili, nebyla zásluhou herních dovedností, ale pouze výsledkem vůle a dřiny. Vytvořené šance jsme řešili nervózně, silou místo chytrostí. Nezbývá, než kritické období překonat tréninkovou pílí.“

Nejlepší náš hráč utkání: David Večeřa

Statistika:

Výsledek: 2:2 (poločas: 2:1)

Sestava: Mozga – Prokeš, Tuček, Broskva, Večeřa – Mládek, Vantuch, Sáček (36. Novák), Kovařík – Chrápavý (36. Richter), Drahoš (50. Havelka)

Naše branky:

9. Kovařík (as. Vantuch)

18. Drahoš (as. Kovařík)

ŽK: 0:1

ČK: 0:0

Rohy: 1:4

Střely celkem: 8:18 (na bránu 7:5, mimo 1:13)